NASZA FIRMA

Nasza firma jest istnieje na rynku od 1997 roku. Produkujemy opakowania kartonowe (z tektury litej), opakowania termoformowane oraz konfigurowane opakowania typu blister i skin-pack. W ramach kompleksowego podejścia do potrzeb rynku opakowaniowego, usługowo pakujemy (konfekcjonujemy) różnego typu asortyment Klienta w wymienione typy opakowań.

Firma posiada trójsegmentową strukturę produkcyjno-usługową: Drukarnię offsetową, Dział Produkcji Opakowań Termoformowanych oraz Dział Pakowania (Konfekcjonowalnię) wraz z magazynem. W każdym z segmentów wykonywane są niezależne produkcje, jak również produkcje i usługi łączone i uzupełniane pomiędzy segmentami. Zależnie od typu opakowania i zakresu usług zamówionych przez Klienta, produkcje drukowane i termoformowane sprzedajemy jako części składowe do samodzielnego pakowania lub jako wchodzące w skład zamówionej u nas usługi pakowania kompleksowego.

Naszą dewizą jest jakość odpowiadająca normom technologicznym, terminowość oraz rzetelność w każdym z podjętych działań. Bazujemy na założeniach systemu ISO 9001. 

KOMPLEKSOWO - W JEDNYM MIEJSCU!

opracowanie projektu opakowania – przygotowanie przedwykonawcze projektów i osprzętu do maszyn – produkcja opakowań drukowanych lub termoformowanych - konfekcjonowanie asortymentu w blistry lub opakowania – przygotowanie do wysyłki - magazynowanie - dostawa pod wskazany adres.

Strona używa cookies (ciasteczek)
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.