OFERTA - PRODUCENT BLISTRÓW

Pakowanie usługowe

Dla kogo?

Pakowanie usługowe polecane jest zwłaszcza firmom, które nie posiadają i nie planują stworzenia własnego zaplecza produkcyjnego z zakresu sekcji pakowania (dedykowani pracownicy, powierzchnia produkcyjno-magazynowa, maszyny i osprzęt).

Zlecenie nam kompleksowej usługi zapakowania danego asortymentu w opakowanie skin-pack  (blister lub inne) jest prostym rozwiązaniem, w wielu wypadkach bardziej ekonomicznym niż organizacja, koordynacja i nadzorowanie tego procesu we własnym zakresie.

Jak to się odbywa?

  •   konfrontacja zapotrzebowania Klienta na pakowanie z naszymi możliwościami produkcyjnymi
  •   ustalenie obustronnie satysfakcjonujących warunków współpracy
  •   przygotowanie materiałów do produkcji (podkłady, folia, wykrojnik)
  •   przyjęcie od Klienta asortymentu luzem
  •   zapakowanie zgodnie z wcześniej ustaloną specyfikacją
  •   wydanie/ wysyłka spakowanych opakowań jednostkowych do Klienta
  •   dokumentacja wykonanej usługi.

Istnieje możliwość współpracy na zasadzie utrzymania tzw. stanów magazynowych. Na podstawie deklaracji Klienta drukujemy podkłady skin-pack (i zabezpieczamy folię) odpowiadające zapotrzebowaniu na okres kilkumiesięczny. Do pakowania przyjmujemy asortyment luzem w mniejszych partiach i fakturujemy adekwatnie do ilości z wydań cząstkowych. Taka forma współpracy oprócz ekonomii finansowej pozwala na skrócenie czasu realizacji zleceń pakowania (bez konieczności oczekiwania na produkcję materiałów - podkładów skin-pack i folii).

Wszystkie produkcje pakowania usługowego odbywają się pod stałym monitoringiem i otrzymują od nas gwarancję jakościowo-technologiczną.

 GALERIA

Strona używa cookies (ciasteczek)
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.